Warsztaty muzyczne w sercu Polski!


Warsztaty muzyczne w sercu Polski!

Pułtusk to miasto, które zapisało się na muzycznej mapie Polski. To właśnie tutaj zaczęła się życiowa podróż wybitnego gitarzysty, kompozytora i wokalisty – Krzysztofa Klenczona. Co roku, w hołdzie artyście (na przełomie czerwca i lipca) organizowany jest Festiwal im Krzysztofa Klenczona. I tak na scenie pułtuskiego rynku (najdłuższego w Europie!) możemy podziwiać występy znakomitych polskich artystów. W ramach tego wydarzenia organizowany jest również konkurs muzyczny, w którym udział biorą zespoły i artyści z całej Polski oraz z zagranicy (Polonia).

 

Music Camp – będzie się działo i grało!

Tak solidny „fundament” muzyczny zobowiązuje! Wyjątkowa możliwość jaką daje spotkanie znakomitych, doświadczonych artystów z młodymi muzykami nie może pozostać niewykorzystana. Tak właśnie powstała myśl o warsztatach, która szybko przerodziła się w cyklicznie organizowane spotkania muzyczne. Kolejne edycje pokazują, że MUSIC CAMP to więcej niż warsztaty, nauka i szlifowanie rzemiosła. To również koncerty, wspólne jam sessions, muzykowanie w Amfiteatrze, rozmowy do białego rana, a wszystko w swobodnej i przyjacielskiej atmosferze. Zresztą, przekonaj się sam i dołącz do nas! Gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie, moc inspiracji, świetny klimat oraz dużo i jeszcze więcej grania.


 


Malownicze miasteczko

Muzycy są zazwyczaj wrażliwi nie tylko na dźwięki, ale również piękno natury. Warto więc wspomnieć, że przez Pułtusk biegnie szlak wodny prowadzący żeglarzy w kierunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Z urokliwego portu nad Narwią rozpościera się widok na piękną Puszczę Białą. Jest więc gdzie szukać inspiracji… O wyjątkowości miejsca stanowi nie tylko monumentalny Zamek Domu Polonii, ale również okalające go obiekty: Kasztel, Stanic, Tawerna czy Amfiteatr. To tutaj właśnie – na wspaniałej scenie będziemy podziwiać koncerty mistrzów ( nauczycieli) oraz organizować wspólne jam’y.