Wokal – Nick Sinckler


W wieku sześciu lat zaczął naukę gry na saksofonie. Współpracował z producentami Cirque du Soleil, śpiewał również w chórkach Adama Josepha, Paradise i Billy’ego Portera. W kolejnych latach współpracował z producentami muzycznymi i DJ-ami, takimi jak np. Inox, Seb Skalski, MacLaro czy Wet Fingers. Jesienią 2008 wziął udział w pierwszym sezonie programu Fabryka gwiazd, będącym polską wersją formatu Star Academy. Dotarł do finału konkursu.

Po udziale w programie pracował przy nagraniu płyty Kayah „Skała”, później wyruszył z piosenkarką w ogólnopolską trasę koncertową promującą płytę. W 2010 grał Huda w polskiej inscenizacji musicalu Hair, wystawianej w Gliwickim Teatrze Muzycznym, a także pojawił się w filmie Cezarego Pazury Weekend, w którym wykonywał utwór „Chapter One”. 5 lipca 2011 wydał debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu Nick Sinckler. W tym samym roku nawiązał współpracę z zespołem T.Love, nagrywając chórki na album T.Love.

W 2017 zaśpiewał na płycie No.1 saksofonisty Marcina Kajpera. W 2018 wydał kolejny, solowy album studyjny pt. 11×11, zawierający jedenaście piosenek w języku polskim. Nad płytą pracował z wykonawcami, takimi jak Natalia Kukulska, Mateusz Krautwurst czy Kasia Dereń. Również w 2018 pojawił się gościnnie (jako wokalista i autor) na płycie Double Soul zespołu Blue Café, a także był jednym ze stu jurorów w programie telewizji Polsat Śpiewajmy razem. All Together Now.

W styczniu 2020 wziął udział w programie Szansa na sukces. Eurowizja 2020, wyłaniającym reprezentanta Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji.